Код: 00000190860
Артикул: 900293
Деревяний конструктор Скарбничка 37 деталей 900293
- Наявність: 5
- Виробник: ІГРОТЕКО
-
378 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дерев'яний конструктор Скарбничка 37 деталей
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 років |
| Вага (г) | 420 |
| Вага (кг) | 0,42 |
| Вага в упаковці, кг | 0,42 |
| Вага, г | 420 |
| Вес | 0,42 кг |
| Вид іграшки | Скарбничка |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Кількість деталей | 37 |
| Кількість деталей (шт.) | 37 |
| Кількість предметів в наборі | 37 |
| Категория товара | Дерев'яні конструктори |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ІГРОТЕКО |
| Размер | 22х17х6 см |
| Розміри упаковки | 22х17х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Скарбничка |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,42 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 4 років |










