Код: 00000010048
Артикул: 115/3
Конструктор BAMSBLOCK №2 арт. 115/3 (94 шт деталей) 115/3
- Наявність: 9
- Виробник: Bamsik
-
448 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор BAMSBLOCK №2 арт. 115/3 (94 шт деталей)
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 17 |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Кількість деталей | 94 |
| Кількість деталей (шт.) | 94 |
| Кількість предметів в наборі | 94 |
| Категория товара | Лего сумісні конструктори |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 17х17х36 см |
| Розміри упаковки | 17х17х36 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,7 |
| Ширина (см) | 36 |
| Ширина в упаковці (см) | 36 |
| Возраст | від 3 років |









