Код: 00000808412
Артикул: 41504
Конструктор "Baby Blocks" Сафарі - Страус & Верблюд Tigres 41504
- Наявність: 0
- Виробник: Bambi
-
265 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Кубики Baby Blocks – це чудовий варіант першого конструктора для малюка. Різноманітні кольори і форми, відповідний і безпечний розмір, що підійде найменшим діткам, а також дуже легка система кріплення зроблять знайомство з конструктором простим і цікавим. З допомогою Baby Blocks Dino діти складуть свого першого динозавра.
Baby Blocks т-рекс - конструктор, який складається із 24 кольорових елементів, що дозволяє збудувати кольороваго тиранозавтра - жахливого і небезпечного короля всіх динозаврів, який сіяв страх у цілих джунглях!
Ігри конструктором Baby Blocks фірми Wader розвиває уяву і креативність дітей, їх мануальні здібності, точність рухів і зорово-рухову координацію. Кольорові елементи допоможуть у вивчені основних кольорів, а також їх можна застосувати для перших уроків лічби. Крім будування, цікавим заняттям для малюка може бути сортування кубиків за кольором чи формою, вкидання і виймання їх з/до коробки. На коробці знаходиться цікава інформація про динозварика, якого складатиме ваша дитина, що допоможе ще більше дізнатись про нього. Всі елементи виготовлені з високоякісних сертифікованих безпечних матеріалів.
в набір входять наклейки, а також інструкція для складення
дуже легка система монтажу
виготовлений з високоякісних безпечних сертифікованих матеріалів
для дітей від 1 року.
Baby Blocks т-рекс - конструктор, який складається із 24 кольорових елементів, що дозволяє збудувати кольороваго тиранозавтра - жахливого і небезпечного короля всіх динозаврів, який сіяв страх у цілих джунглях!
Ігри конструктором Baby Blocks фірми Wader розвиває уяву і креативність дітей, їх мануальні здібності, точність рухів і зорово-рухову координацію. Кольорові елементи допоможуть у вивчені основних кольорів, а також їх можна застосувати для перших уроків лічби. Крім будування, цікавим заняттям для малюка може бути сортування кубиків за кольором чи формою, вкидання і виймання їх з/до коробки. На коробці знаходиться цікава інформація про динозварика, якого складатиме ваша дитина, що допоможе ще більше дізнатись про нього. Всі елементи виготовлені з високоякісних сертифікованих безпечних матеріалів.
в набір входять наклейки, а також інструкція для складення
дуже легка система монтажу
виготовлений з високоякісних безпечних сертифікованих матеріалів
для дітей від 1 року.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 20 |
| Кількість деталей | 20 |
| Кількість деталей (шт.) | 20 |
| Кількість предметів в наборі | 20 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 20х20х9 см |
| Розміри упаковки | 20х20х9 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Польша |
| Страна-производитель товара | Польша |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 1 року |








