Конструктор Автотрек (40 деталей) Юника 70231
- Наявність: 3
- Виробник: ЮНІКА
-
317 грн
Розмір упаковки: 30 х 19 х 15 см.
Розмір фігур від 6.5 х 3 х 0.3 см до 22 х 5.5 х 1.7 см.
Упакований конструктор у поліетиленовий пакет.
Виробник - Україна. Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 650 |
| Вага (кг) | 0,65 |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вес | 0,65 кг |
| Вид іграшки | Автотрек |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Кількість деталей | 40 элементов |
| Кількість деталей (шт.) | 40 элементов |
| Кількість предметів в наборі | 40 элементов |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 30 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Юніка |
| Размер | 30х19х15 см |
| Розміри упаковки | 30х19х15 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 0,65 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |

















