Конструктор ТехноК металевий 9512
- Наявність: 17
- Виробник: Технок
-
1009 грн
Металевий конструктор складається з 430 різноманітних деталей, з яких можна одночасно зібрати такі моделі:
Ракетна установка з двома ракетами. Має поворотну платформу та регульований кут нахилу.
Літак «невидимка», який має аеродинамічну форму.
Військовий гелікоптер, який має потужний гвинт та кабіну для пілота.
Бронетранспортер з поворотною гарматою та пластиковими колесами.
Чому саме цей конструктор?
- На відміну від більшості конструкторів, з цього конструктора можна зібрати одночасно 4 (!) моделі.
- Деталі виготовлені з високоякісного металу методом лазерної різки. Вони мають високу точність та легко з’єднуються між собою.
- Порошкове покриття кольору “хакі” надає моделям автентичності та реалістичного вигляду «мілітарі».
- Пластикові елементи додають функціональності та кольорових акцентів.
- В комплекті – набір ключів та зручна викрутка.
- Для збирання моделей в комплекті виробу детальна кольорова інструкція на 8-ми сторінках, яка показує крок за кроком, як скласти всі моделі. Інструкція має зручний формат та яскраве оформлення.
Металевий конструктор з пластиковими елементами - це не тільки гра, а й розвиваючий набір, який сприяє розвитку просторового мислення, логіки, уяви, моторики рук та інженерних навичок. Ваша дитина отримає задоволення від процесу збирання моделей та гри з ними.
Купуйте металевий конструктор з пластиковими елементами зараз та даруйте своїй дитині незабутні враження та години захоплюючої гри. Цей конструктор - ідеальний подарунок для дітей, які люблять військову тематику та конструювання. Не пропустіть можливості зробити свою дитину щасливою!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 7 років |
| Вага (г) | 850 |
| Вага (кг) | 0,85 |
| Вага в упаковці, кг | 0,85 |
| Вага, г | 850 |
| Вес | 0,85 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Кількість деталей | 430 |
| Кількість деталей (шт.) | 430 |
| Кількість предметів в наборі | 430 |
| Категория товара | Металеві конструктори |
| Матеріали | пластик, метал |
| Материал | пластик, метал |
| Производитель | Технок |
| Размер | 30х25х5 см |
| Розміри упаковки | 30х25х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Військові та військова техніка |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,85 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Язык | українська, англійська |
| Возраст | від 7 років |
















