Код: 00000019140
Артикул: 4038
Конструктор (300 деталей) 4038
- Наявність: 3
- Виробник: Промтекс
-
921 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор принесе безсумнівну радість будь-якому малюку, адже це весело, а ще й корисно. Виготовлений виключно з високоякісних, нетоксичних матеріалів.
Для дітей від 2-х років.
Виробництво: Україна. Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Для дітей від 2-х років.
Виробництво: Україна. Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1800 |
| Вага (кг) | 1,8 |
| Вага в упаковці, кг | 1,8 |
| Вага, г | 1800 |
| Вес | 1,8 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 20 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 55 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 55 |
| Кількість деталей | 300 |
| Кількість деталей (шт.) | 300 |
| Кількість предметів в наборі | 300 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Промтекс |
| Размер | 55х20х20 см |
| Розміри упаковки | 55х20х20 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 1,8 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |







