Книжка з оченятами (укр.) 357023_Котигорошко
- Наявність: 0
- Виробник: Пегас
-
62 грн
Під час замовлення уточнюйте разом із менеджером яку саме серію Ви хочете купити.
Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид іграшки | Книги |
| Гарантия | 14 днів |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Дитячі книги для читання |
| Матеріали | картон, комбіновані матеріали |
| Материал | картон, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Пегас |
| Размер | 15х11х0,2 см |
| Розміри упаковки | 15х11х0,2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Книги |
| Язык | українська |
| Возраст | від 1 року |

















