Код: 00000202090
Артикул: Ост.0857
Настільні ігри "Ралі" ЛЮКС Ост.0857
- Наявність: 7
- Виробник: ARTOS
-
486 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Ралі ЛЮКС - призначена для дітей віком
від 7 років, також і для дорослих.
Це гра про автоперегони, учасникам перегонів належить пересуватися трасою з перешкодами.
Кількість гравців: від 2 до 4 осіб.
Комплектація: ігрове поле - 1 шт., ігровий планшет - 4 шт., фішки - 4 автомобілі, маркери пошкоджень - 4 шт., важелі перемикання передач - 4 шт., кубик - 1 шт.
Придбати настільну гру Ралі ЛЮКС можна в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Зробити замовлення можна на сайті, додавши в кошик або зателефонувавши по телефону, також можна замовити зворотний дзвінок.
від 7 років, також і для дорослих.
Це гра про автоперегони, учасникам перегонів належить пересуватися трасою з перешкодами.
Кількість гравців: від 2 до 4 осіб.
Комплектація: ігрове поле - 1 шт., ігровий планшет - 4 шт., фішки - 4 автомобілі, маркери пошкоджень - 4 шт., важелі перемикання передач - 4 шт., кубик - 1 шт.
Придбати настільну гру Ралі ЛЮКС можна в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Зробити замовлення можна на сайті, додавши в кошик або зателефонувавши по телефону, також можна замовити зворотний дзвінок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 7 років |
| Вага (г) | 1000 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вес | 1 кг |
| Висота (см) | 30 |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 34 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Довжина (см) | 34 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | игр.поле-1шт, игр.планшет-4шт, фишки-4шт, маркеры- |
| Комплектація | игр.поле-1шт, игр.планшет-4шт, фишки-4шт, маркеры- |
| Комплектація | игр.поле-1шт, игр.планшет-4шт, фишки-4шт, маркеры- |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 34х6х30 см |
| Розміри упаковки | 34х6х30 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Развлекательные |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 1 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Язык | російська |
| Возраст | від 7 років |









