Код: 00000200756
Артикул: A0510
Каталка "Жук" з ручкою A0510
- Наявність: 3
- Виробник: A-Toys
-
297 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Каталка "Жук" з ручкою
Опис: Каталка у вигляді жука, оснащена ручкою.
Відомі характеристики
- Назва: "Жук"
- Тип виробу: каталка
- Особливість: з ручкою
Інші характеристики не вказані.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 280 |
| Вага (кг) | 0,28 |
| Вага в упаковці, кг | 0,28 |
| Вага, г | 280 |
| Вес | 0,28 кг |
| Вид іграшки | Каталка |
| Висота (см) | 20 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Категория товара | Іграшки-каталки |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 30х20х20 см |
| Розміри упаковки | 30х20х20 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Каталка |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,28 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |







