Код: 00000011804
Артикул: 1-063
Кубики "Абетка" 9 деталей 85мм у пакеті 1-063
- Наявність: 0
- Виробник: ColorPlast
-
273 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Кубики |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Кількість деталей | 9 |
| Кількість деталей (шт.) | 9 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 |
| Комплект постачання | кубики - шт (8,5х8,5 см) |
| Комплектація | кубики - шт (8,5х8,5 см) |
| Комплектація | кубики - шт (8,5х8,5 см) |
| Матеріали | поліетилен, папір |
| Материал | поліетилен, папір |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ColorPlast |
| Размер | 26х26х9 см |
| Розміри упаковки | 26х26х9 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |








