Код: 00000240229
Артикул: VT2000-04
Картки на кільці Vladi Toys Цифра Ферма розвиваючі VT2000-04
- Наявність: 2
- Виробник: Vladi Toys
-
215 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Тваринки ферми мають цікаві завдання для вашої малечі. Вчіться рахувати до 10 з пухнастими друзями та розв'язуйте цікаві завдання.
Комплектація: 24 картки, кільце.
Мова: українська.
Вік: 1-3 роки.
Комплектація: 24 картки, кільце.
Мова: українська.
Вік: 1-3 роки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | 24 картки, кільце |
| Комплектація | 24 картки, кільце |
| Комплектація | 24 картки, кільце |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 10х10х3 см |
| Розміри упаковки | 10х10х3 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розвиваючі |
| Цвет | 0.16 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 1 року |








