Ігровий набір зі зброєю Colorplast M18-3
- Наявність: 20
- Виробник: G Y
-
149 грн
Ігровий набір зі зброєю Colorplast
Ігровий набір зі зброєю Colorplast — це комплект для сюжетно-рольових ігор, виконаний у форматі ігрової зброї від Colorplast.
Особливості набору
- Тематика ігрової зброї
- Бренд: Colorplast
- Підходить для сюжетно-рольових ігор
Призначення
- Для активних ігор
- Для створення ігрових сценаріїв
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | пістолет, фляга, граната 2шт, бінокль, рація |
| Комплектація | пістолет, фляга, граната 2шт, бінокль, рація |
| Комплектація | пістолет, фляга, граната 2шт, бінокль, рація |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Производитель | G Y |
| Размер | 15х25х5 см |
| Розміри упаковки | 15х25х5 см |
| Тематика | Військовий |
| Тип | Набір |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 3 років |













