Будтехніка Автопром зі світлом і звуком 7956ABCD
- Наявність: 10
- Виробник: АВТОПРОМ
-
287 грн
Будтехніка Автопром зі світлом і звуком
Іграшкова будтехніка від Автопром створена для захопливої гри та тематичних сюжетів, пов’язаних із будівництвом. Модель оснащена світловими і звуковими ефектами, що робить ігровий процес більш реалістичним та динамічним. Така особливість допомагає урізноманітнити розваги та додає емоцій під час використання.
Світло і звук підсилюють враження від гри, привертають увагу та роблять техніку помітною серед інших іграшок. Будівельна тематика відкриває можливості для різних сценаріїв, де дитина може відтворювати роботу спеціального транспорту у власному ігровому просторі.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,25 кг |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт* AG13 (в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт* AG13 (в комплекті) |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | АВТОПРОМ |
| Размер | 21х11х14 см |
| Розміри упаковки | 21х11х14 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип елементів живлення | 3шт* AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |

















