Код: 00000011009_1
Артикул: 048/2_Red
Ігровий набір посуду Бамсик № 2 Юна господарочка 048/2_Red
- Наявність: 10
- Виробник: Bamsik
-
93 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Ігровий набір посуду Бамсик № 2 «Юна господарочка»
Короткий опис: Ігровий набір посуду, призначений для дитячих рольових ігор у кухню та домашні побутові сцени.
Призначення
- Рольові ігри та імітація приготування їжі
- Сюжетно-рольова гра «юна господарочка»
Основні відомі характеристики
- Назва і модель: Бамсик № 2
- Тип товару: ігровий набір посуду
- Призначено для: дитячих ігор
Зручний варіант для ігор у кухню та домашні сценки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Чайник |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Кухні та кухонні набори |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 18х14х15 см |
| Розміри упаковки | 18х14х15 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Чайник |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Возраст | від 3 років |







