Авто-купе з причепом 39002
- Наявність: 10
- Виробник: Tigres
-
145 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,28 кг |
| Вид іграшки | Машинка |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 43х13х12 см |
| Розміри упаковки | 43х13х12 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | термоплівка |
| Возраст | від 3 років |

















