Ігровий набір Паркінг 8555/8556/8620_Yellow
- Наявність: 4
- Виробник: Без бренду
-
387 грн
Ігровий набір Паркінг Поліція, 4 машини, вертоліт, дорожні знаки, в коробці 78,5 x 38 x 9,5 см, Bambi 922-5
Великий тематичний комплект для сюжетної гри з поліцейською інфраструктурою. До набору входять 4 машинки, вертоліт і дорожні знаки, що допомагають урізноманітнити ігрові сценарії та створити власний міський простір із паркінгом і службовим транспортом. Елементи підійдуть для відтворення руху транспорту, організації стоянки та гри з правилами дорожнього руху.
Набір постачається в коробці розміром 78,5 x 38 x 9,5 см, що зручно для зберігання та транспортування. Поєднання автомобілів, вертольота та дорожніх аксесуарів робить комплект насиченим і цікавим для гри вдома.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Паркінг |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Паркінги, автотреки та гаражі |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 27х27х6 см |
| Розміри упаковки | 27х27х6 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Паркінг |
| Упаковка | картонна коробка |
| Возраст | від 3 років |












