Код: 00000500349
Артикул: 688-101A
Ігровий набір лікаря у валізі з аксесуарами 688-101A
- Наявність: 3
- Виробник: A-Toys
-
365 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Ігровий набір доктора у валізі створений спеціально для веселої та цікавої гри! З цим набором ваш дитина отримає представлення про професію лікаря і придумає безліч цікавих сюжетів. Цей набір дозволяв насолоджуватися грою, де ви не були, адже він переносною!
У наборі 17 ігрових деталей, які зручно розміщуються у валізі.
Розмір коробки ДхШхВ см - 33.0X28.0X30.0
Для дітей від 3 років
У наборі 17 ігрових деталей, які зручно розміщуються у валізі.
Розмір коробки ДхШхВ см - 33.0X28.0X30.0
Для дітей від 3 років
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 30 |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Кількість деталей | 17 |
| Кількість деталей (шт.) | 17 |
| Кількість предметів в наборі | 17 |
| Категория товара | Медичні набори |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Материал | безпечний пластик |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 20х10х30 см |
| Розміри упаковки | 20х10х30 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Медицина |
| Тип | Набір |
| Упаковка | Валіза |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |










