Дитяча ігрова плита Оріон для дівчаток 822-2
- Наявність: 6
- Виробник: Оріон
-
647 грн
Дитяча ігрова плита Оріон для дівчаток 822
Іграшкова плита від компані "Оріон" - чудовий подарунок для маленької господині! У плити є: духовка з пілочкою, дві канфорки з перемикачами, посуд - все як справжній. У комплекті 8 столових приборів: каструлька, сковорідка, сотейник, чайник.Для цікавої гри дівчаток чудово підійде ігровий набір дитяча газова плита. Крім різних перемикачів для регулювання вогню, функціональних дверцят духовки та решітки в набір дитячої газової плити входить набір посуду. Дитяча газова плита має сучасний вигляд, для неї були використані приємні кольори та дизайн. Усі елементи набору виготовлені із міцної пластмаси. Комплектацією передбачена наявність - плити з двома конфорками та духовкою, чайника, сковорідки, каструльки, сотейника та по два ніжки, ложки та виделки. Ручки на плитці крутяться.
Духовка відкривається, є пілочка для кухонного приладдя. Розмір іграшки 46х30х20 см. Вага 1,8 кілограма. Виробництво Оріон, Україна. Виробник може змінювати колірну гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте в менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1600 |
| Вага (кг) | 1,6 |
| Вага в упаковці, кг | 1,6 |
| Вага, г | 1600 |
| Вес | 1,6 кг |
| Вид іграшки | Плита |
| Висота (см) | 47 |
| Висота в упаковці (см) | 47 |
| Высота | 45 см |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| Категория товара | Побутова техніка |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 32х22х47 см |
| Розміри упаковки | 32х22х47 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Плита |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 1,6 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 3 років |









