Код: 00000500363
Артикул: 8011
Ігровий набір інструментів у валізі 8011
- Наявність: 1
- Виробник: BOWA
-
437 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розмір коробки ДхШхВ см: 22х10х25
Набор юного мастера.В комплект входит: отвертка, молоток, пила, ключ и многое другое, всего 19 предметов.
Все складывается в очень удобный чемоданчик с защелкой, так что все необходимое всегда можно иметь при себе)
Возраст от 3х лет.
Материал - качественный безопасный пластик.
Набор юного мастера.В комплект входит: отвертка, молоток, пила, ключ и многое другое, всего 19 предметов.
Все складывается в очень удобный чемоданчик с защелкой, так что все необходимое всегда можно иметь при себе)
Возраст от 3х лет.
Материал - качественный безопасный пластик.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Набір інструментів |
| Висота (см) | 23 |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Кількість деталей | 19 |
| Кількість деталей (шт.) | 19 |
| Кількість предметів в наборі | 19 |
| Категория товара | Інструменти |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Материал | безпечний пластик |
| Производитель | BOWA |
| Размер | 24х10х23 см |
| Розміри упаковки | 24х10х23 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Упаковка | Валіза |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |









