Дитяча Іграшка Оріон Посудомийна машина з аксесуарами 815
- Наявність: 6
- Виробник: Оріон
-
660 грн
Дитяча Іграшка Оріон Посудомийна машина з аксесуарами 815
Посудомийна машина буде прекрасним подарунком для маленькій хазяєчці.
Дитяча посудомийна машина дуже схожа на справжню(дверцята відкривається). З допомогою сюжетних ігор з використанням побутової техніки Ви легка поясніть дитині необхідність домашніх обов'язків, покажете, що прибирання та допомога батькам на кухні - дуже навіть веселі та захоплюючі заняття.
В комплекті - 1 посудомийна машина, 1 упаковка миючого засобу, 2 полиці, 1 сковорода з кришкою, 1 каструля, 2 тарілки, 2 ложки, 2 вилки, 2 ножі, 1 лопатка, 1 ополоник. Розмір посудомийної машини 30х20х40 див. Виробництво Оріон, Україна. Рекомендовано для дітей від 3-х років. Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1500 |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Вага в упаковці, кг | 1,5 |
| Вага, г | 1500 |
| Вес | 1,5 кг |
| Вид іграшки | Посудомийна машина |
| Висота (см) | 44 |
| Висота в упаковці (см) | 44 |
| Высота | 42 см |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| Категория товара | Побутова техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 3 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 32х22х44 см |
| Розміри упаковки | 32х22х44 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Посудомийна машина |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 1,5 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 3 років |









