Іграшковий автомат UZI зі звуком і світлом 17.5 см 33910
- Наявність: 2
- Виробник: Bambi
-
100 грн
але й корисна іграшка, а також розвиває рухову активність і координацію рухів.
Іграшка оснащена світловими і музичними ефектами, тому не може завдати шкоди вашому малюкові під час ігор.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 70 |
| Вага (кг) | 0,07 |
| Вага в упаковці, кг | 0,07 |
| Вага, г | 70 |
| Вес | 0,07 кг |
| Вид | Автомати |
| Вид іграшки | Автомат |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Елементи живлення в комплекті | 2шт*1,5V AG13 (в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*1,5V AG13 (в комплекті) |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Матеріали | пластмаса |
| Материал | пластмаса |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 13х23х2 см |
| Розміри упаковки | 13х23х2 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Інша зброя |
| Тип | Автомат |
| Тип елементів живлення | 2шт*1,5V AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,07 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Возраст | від 3 років |

















