Іграшкова Лопата Технок з деревяною ручкою 2896
- Наявність: 1
- Виробник: Технок
-
117 грн
Виробник Україна
Габаритні розміри 65 ? 19 ? 8 см Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Лопатка |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 65 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 65 |
| Категория товара | Сніжколіпи та лопати |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 20 |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 65х19х8 см |
| Розміри упаковки | 65х19х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Лопатка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 1 року |

















