Форма для снігу "Вежа" 16.9х20.3х25 см WSP170010_Blue
- Наявність: 3
- Виробник: For Fun
-
128 грн
Розмір: 16.9х20.3х25 см.
Купити Форма для снігу Вежа 16.9х20.3х25 см можна в інтернет-магазині дитячих іграшок. Для отримання більш детального інформування звертайтеся до менеджерів компанії, зателефонувавши, написавши або замовивши зворотний дзвінок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 170 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Форма для снігу |
| Висота (см) | 25 |
| Висота в упаковці (см) | 25 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категория товара | Сніжколіпи та лопати |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | For Fun |
| Размер | 17х20х25 см |
| Розміри упаковки | 17х20х25 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Форма для снігу |
| Цвет | 0,17 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |

















