Код: 00000102099
Артикул: 1261
Іграшки для купання №1 Бамсик 1261
- Наявність: 23
- Виробник: Bamsik
-
75 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшки для купання №1 Бамсик – це чудовий набір яскравих і безпечних іграшок, які зроблять купання дитини ще цікавішим і веселішим. Завдяки привабливому дизайну та зручному розміру іграшки легко поміщаються в маленьких ручках, сприяючи розвитку моторики та сенсорного сприйняття.
Набір виготовлений із якісних, нетоксичних матеріалів, які не вбирають воду та легко миються. Іграшки можуть плавати на поверхні, бризкати водою або занурюватися, створюючи цікаві ігрові сценарії для малюка.
Особливості набору:
Безпечні та міцні матеріали
Яскравий і привабливий дизайн
Підходять для гри у ванній, басейні чи на пляжі
Розвивають дрібну моторику та уяву
Цей набір стане чудовим доповненням до водних процедур, перетворюючи купання на захопливу гру!
Набір виготовлений із якісних, нетоксичних матеріалів, які не вбирають воду та легко миються. Іграшки можуть плавати на поверхні, бризкати водою або занурюватися, створюючи цікаві ігрові сценарії для малюка.
Особливості набору:
Безпечні та міцні матеріали
Яскравий і привабливий дизайн
Підходять для гри у ванній, басейні чи на пляжі
Розвивають дрібну моторику та уяву
Цей набір стане чудовим доповненням до водних процедур, перетворюючи купання на захопливу гру!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 70 |
| Вага (кг) | 0,07 |
| Вага в упаковці, кг | 0,07 |
| Вага, г | 70 |
| Вес | 0,07 кг |
| Вид іграшки | Набір для ванної |
| Висота (см) | 13 |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Кількість деталей | 4 |
| Кількість деталей (шт.) | 4 |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Категория товара | Іграшки для ванної |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 13х15х13 см |
| Розміри упаковки | 13х15х13 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір для ванної |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,07 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |









