Код: 00000040963
Артикул: 40103
Іграшка Трактор Tigres MAX з причепом 40103
- Наявність: 1
- Виробник: Tigres
-
798 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Трактор «MAX» з причіпом, Tigres - новинка від ТМ Tigres!
Це велика, міцна та функціональна іграшка, створена для активних ігор вдома й на вулиці.
Модель оснащена містким причепом, який дозволяє перевозити пісок, іграшки або інші вантажі, роблячи гру ще більш захопливою та реалістичною.
Трактор виготовлений із якісного, безпечного та зносостійкого пластику, що витримує інтенсивне використання. Великі колеса забезпечують хорошу прохідність на різних поверхнях, а простора кабіна з кермом додає грі правдоподібності.
Завдяки значному розміру — 77 см у довжину — іграшка виглядає вражаюче та зручна для гри кільком дітям одночасно.
Гра з трактором «MAX» сприяє розвитку уяви, координації рухів, дрібної моторики та навичок сюжетно-рольової гри.
Вік 1 +
Пакування - сітка.
Це велика, міцна та функціональна іграшка, створена для активних ігор вдома й на вулиці.
Модель оснащена містким причепом, який дозволяє перевозити пісок, іграшки або інші вантажі, роблячи гру ще більш захопливою та реалістичною.
Трактор виготовлений із якісного, безпечного та зносостійкого пластику, що витримує інтенсивне використання. Великі колеса забезпечують хорошу прохідність на різних поверхнях, а простора кабіна з кермом додає грі правдоподібності.
Завдяки значному розміру — 77 см у довжину — іграшка виглядає вражаюче та зручна для гри кільком дітям одночасно.
Гра з трактором «MAX» сприяє розвитку уяви, координації рухів, дрібної моторики та навичок сюжетно-рольової гри.
Вік 1 +
Пакування - сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 1.8 |
| Вага в упаковці, кг | 1.8 |
| Вес | 1,6 кг |
| Вид іграшки | Трактор |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 75х29х24 см |
| Розміри упаковки | 75х29х24 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Трактор |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 1.8 |
| Возраст | від 1 року |







