Код: 00000040918
Артикул: 39350
Іграшка Катер пластиковий 39350
- Наявність: 50
- Виробник: Tigres
-
49 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Катером можна грати як в піску, так і у ванній. Іграшка сприяє розвитку зору дитини, відчуття розміру і форми. Завдяки катеру, гра в піску, або купання перетворяться на справжнє задоволення.
Ідеально підходить для гри в басейні або на пляжі.
Ідеально підходить для гри в басейні або на пляжі.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.048 |
| Вага в упаковці, кг | 0.048 |
| Вес | 0,04 кг |
| Вид іграшки | Катер |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 20х8х8 см |
| Розміри упаковки | 20х8х8 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Катер |
| Цвет | 0.048 |
| Возраст | від 1 року |







