Код: 00000040956_1
Артикул: 40096_Blue
Іграшка Трактор Tigres Мастер з ковшем 40096_Blue
- Наявність: 1
- Виробник: Tigres
-
182 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшковий трактор «Мастер» з ковшем від бренду Tigres — Ідеальний вибір для маленьких будівельників та любителів техніки ??.
Реалістичний дизайн і рухомий ківш дозволяють дитині відчути себе справжнім водієм спецтехніки.
Трактор виготовлений з якісного, безпечного для дітей пластику, стійкого до ударів та активного використання.
Великі колеса забезпечують гарну прохідність, а зручна кабіна та продумані деталі роблять гру ще цікавішою та реалістичнішою.
Гра з трактором розвиває уяву, дрібну моторику, координацію рухів і навички сюжетно-рольових
Вік дитини - від 1 року.
Без пакування.
Реалістичний дизайн і рухомий ківш дозволяють дитині відчути себе справжнім водієм спецтехніки.
Трактор виготовлений з якісного, безпечного для дітей пластику, стійкого до ударів та активного використання.
Великі колеса забезпечують гарну прохідність, а зручна кабіна та продумані деталі роблять гру ще цікавішою та реалістичнішою.
Гра з трактором розвиває уяву, дрібну моторику, координацію рухів і навички сюжетно-рольових
Вік дитини - від 1 року.
Без пакування.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.409 |
| Вага в упаковці, кг | 0.409 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Трактор |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 35х15х18 см |
| Розміри упаковки | 35х15х18 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Трактор |
| Цвет | 0.409 |
| Возраст | від 1 року |







