Код: 00000040957
Артикул: 40097
Іграшка Екскаватор-навантажувач Tigres Мастер 40097
- Наявність: 2
- Виробник: Tigres
-
216 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшковий екскаватор-навантажувач «Мастер» від бренду Tigres — це універсальна спецтехніка для захопливих будівельних ігор. Модель поєднує передній навантажувальний ковш та задній екскаватор, що дозволяє дитині виконувати різноманітні ігрові завдання: копати, завантажувати та перевозити «будматеріали».
Екскаватор-навантажувач має реалістичний дизайн, рухомі елементи та великі колеса для стійкості й легкої їзди по різних поверхнях. Іграшка виготовлена з міцного, безпечного пластику та розрахована на активні ігри як вдома, так і на вулиці.
Гра з технікою сприяє розвитку уяви, логічного мислення, координації рухів і дрібної моторики.
Вік - від 1 року
Пакування - плівка.
Чудовий подарунок для маленьких поціновувачів будівельної техніки ??
Екскаватор-навантажувач має реалістичний дизайн, рухомі елементи та великі колеса для стійкості й легкої їзди по різних поверхнях. Іграшка виготовлена з міцного, безпечного пластику та розрахована на активні ігри як вдома, так і на вулиці.
Гра з технікою сприяє розвитку уяви, логічного мислення, координації рухів і дрібної моторики.
Вік - від 1 року
Пакування - плівка.
Чудовий подарунок для маленьких поціновувачів будівельної техніки ??
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.514 |
| Вага в упаковці, кг | 0.514 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Трактор |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 50х15х20 см |
| Розміри упаковки | 50х15х20 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Трактор |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0.514 |
| Возраст | від 1 року |







