Код: 00000040955
Артикул: 40093
Іграшка Трактор Tigres Фермер з причепом 40093
- Наявність: 2
- Виробник: Tigres
-
216 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Трактор «Фермер» з причіпом, Tigres
Іграшковий трактор «Фермер» з бортовим причіпом від бренду Tigres — чудовий вибір для активних та захопливих ігор.
Модель має знімний бортовий причіп, який дозволяє дитині перевозити іграшкові вантажі, пісок або кубики та створювати різноманітні ігрові сюжети.
Трактор вирізняється реалістичним дизайном, зручною кабіною та великими колесами, які забезпечують хорошу стійкість і прохідність на різних поверхнях. Іграшка виготовлена з якісного, міцного та безпечного пластику, стійкого до активного використання.
Гра з трактором розвиває фантазію, дрібну моторику, логічне мислення та навички сюжетно-рольової гри.
Довжина іграшки - 57 см.
Вік дитини: від 1 року
Пакування: сітка
Іграшковий трактор «Фермер» з бортовим причіпом від бренду Tigres — чудовий вибір для активних та захопливих ігор.
Модель має знімний бортовий причіп, який дозволяє дитині перевозити іграшкові вантажі, пісок або кубики та створювати різноманітні ігрові сюжети.
Трактор вирізняється реалістичним дизайном, зручною кабіною та великими колесами, які забезпечують хорошу стійкість і прохідність на різних поверхнях. Іграшка виготовлена з якісного, міцного та безпечного пластику, стійкого до активного використання.
Гра з трактором розвиває фантазію, дрібну моторику, логічне мислення та навички сюжетно-рольової гри.
Довжина іграшки - 57 см.
Вік дитини: від 1 року
Пакування: сітка
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 місяців |
| Вага (кг) | 0.608 |
| Вага в упаковці, кг | 0.608 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Трактор |
| Дитячий вік | від 12 місяців |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 48х17х18 см |
| Розміри упаковки | 48х17х18 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Трактор |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0.608 |
| Возраст | від 12 місяців |







