Код: 00000040971
Артикул: 39740
Машинка Tigres Mercedes-Benz Sprinter евакуатор з лафетом червоний 39740
- Наявність: 4
- Виробник: Tigres
-
374 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Автомобіль "Mercedes-Benz Sprinter" евакуатор з лафетом (червоний), Tigres - це іграшка ліцензійної серії Автомобілів Mercedes-Benz Sprinter в масштабі 1:24, аналогів якої немає на ринку України.
Кожна іграшка серії Mercedes-Benz Sprinter є прототипом всесвітньо відомих автомобілів компанії Merсedes, що підтверджує голограма з унікальним номером на кожній упаковці. Модель вирізняється оригінальним дизайном, високою деталізацією та функціональністю. Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, просторової уяви, логіки та фантазії.
Кожна модель має рухомі елементи: в машинках відкриваються передні та задні двері, може підійматися та опускатися руль.
Для хлопчиків будь-якого віку ця іграшка стане улюбленою! Автомобіль Мерседес евакуатор з лафетом – спецтранспорт, який можна спостерігати на реальних дорогах наших міст. Юний автолюбитель познайомиться з роботою спеціалізованої техніки та з її допомогою зможе моделювати різні дорожні ситуації. Машинка з евакуатором – це одразу дві іграшки в одній. У комплект входить додаткова машинка "Kid cars" формула.
Іграшка виготовлена з безпечної та якісної сировини ABS, що відповідає українським та європейським стандартам якості. М’які колеса автомобілів дозволяють з легкістю маневрувати, не ковзаючи (виготовлені з високоякісної безпечної сировини TPE, що за механічними характеристикам схожа на резину).
У серію Mercedes-Benz Sprinter увійшли такі моделі автомобілів:
вантажний;
пасажирський;
бортовий;
причіп;
евакуатор;
евакуатор з гоночним болідом;
швидка допомога;
поліцейський.
Рекомендовано для дітей віком від 3-х років.
Матеріал виробу – пластмаса ABS. Колеса - TPE.
Пакування - коробка (картон).
Кожна іграшка серії Mercedes-Benz Sprinter є прототипом всесвітньо відомих автомобілів компанії Merсedes, що підтверджує голограма з унікальним номером на кожній упаковці. Модель вирізняється оригінальним дизайном, високою деталізацією та функціональністю. Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, просторової уяви, логіки та фантазії.
Кожна модель має рухомі елементи: в машинках відкриваються передні та задні двері, може підійматися та опускатися руль.
Для хлопчиків будь-якого віку ця іграшка стане улюбленою! Автомобіль Мерседес евакуатор з лафетом – спецтранспорт, який можна спостерігати на реальних дорогах наших міст. Юний автолюбитель познайомиться з роботою спеціалізованої техніки та з її допомогою зможе моделювати різні дорожні ситуації. Машинка з евакуатором – це одразу дві іграшки в одній. У комплект входить додаткова машинка "Kid cars" формула.
Іграшка виготовлена з безпечної та якісної сировини ABS, що відповідає українським та європейським стандартам якості. М’які колеса автомобілів дозволяють з легкістю маневрувати, не ковзаючи (виготовлені з високоякісної безпечної сировини TPE, що за механічними характеристикам схожа на резину).
У серію Mercedes-Benz Sprinter увійшли такі моделі автомобілів:
вантажний;
пасажирський;
бортовий;
причіп;
евакуатор;
евакуатор з гоночним болідом;
швидка допомога;
поліцейський.
Рекомендовано для дітей віком від 3-х років.
Матеріал виробу – пластмаса ABS. Колеса - TPE.
Пакування - коробка (картон).
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (кг) | 0.539 |
| Вага в упаковці, кг | 0.539 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Машинка |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | ABS |
| Материал | ABS |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 29х12х14 см |
| Розміри упаковки | 29х12х14 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0.539 |
| Возраст | від 3 років |









