Код: 00000021780
Артикул: 2452R
Іграшка куб ТехноК "Розумний малюк Логіка 1" розвиваючий 2452R
- Наявність: 48
- Виробник: Технок
-
123 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Сортер Куб-логіка Фігурочки - цікава яскрава іграшка, яка допоможе малюкові поліпшити моторику, логічне мислення, увагу.
Відрізняється від аналогічних кубів зі вставками тим, що кожна фігурка теж складається з двох частин.
Якщо Ви хочете купити Сортер Куб-логіка Фігурочки, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящий варіант. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Відрізняється від аналогічних кубів зі вставками тим, що кожна фігурка теж складається з двох частин.
Якщо Ви хочете купити Сортер Куб-логіка Фігурочки, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящий варіант. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид | Сортеры |
| Вид іграшки | Сортер |
| Висота (см) | 13 |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 13 |
| Категория товара | Сортери |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 24 |
| Комплект постачання | грани-6шт., фигурки-12шт. |
| Комплектація | грани-6шт., фигурки-12шт. |
| Комплектація | грани-6шт., фигурки-12шт. |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 13х13х13 см |
| Розміри упаковки | 13х13х13 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Развивающие |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Возраст | від 1 року |











