Іграшка Йо-йо пластикова для трюків 355-61
- Наявність: 23
- Виробник: A-Toys
-
90 грн
Іграшка Йо-йо пластикова для трюків
Пластикова іграшка для трюків поєднує просту конструкцію та зручний формат для активного дозвілля. Легкий пластиковий корпус робить її практичною у щоденному використанні, а класичний принцип йо-йо підходить для відпрацювання різних рухів і базових комбінацій. Такий варіант добре підходить для розваг удома, на прогулянці або під час відпочинку.
Формат для трюків робить іграшку цікавою для тих, хто любить тренувати координацію, точність рухів і спритність. Завдяки компактності її зручно брати із собою, а пластикова основа сприяє простоті у догляді. Це вдалий вибір для динамічної гри та освоєння різних способів керування йо-йо.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Йо-йо |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Спіннери та фінгери |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 6х6х3 см |
| Розміри упаковки | 6х6х3 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Йо-йо |
| Возраст | від 3 років |







