Код: 00000220013
Артикул: VT5010-13
Гра з маркером Vladi Toys "Пиши та витирай. Літери" навчальна VT5010-13
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
129 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Хочете вивчити абетку та опанувати листа, але боїтеся помилитися? Чи не біда! Адже з маркером «пиши та вітірай» до завдань можна повертатися безліч разів.
Що робити? Виберіть картку. Поважно розгляньте літеру, яка на ній зображена. Візьміть маркер та спробуйте обвести цю літеру за контурами. Потім самостійно продовжте строчку. Прочитайте слова, що починаються на цю літеру і напишіть їх.
Наприклад: беремо картку з літерою К. Читаємо слово, що починається на цю літеру – КАВУН. Прописуємо спочатку рядок із друкованою К, а потім із писаною К. Далі обводимо контурами за допомогою маркера інші слова на цю літеру. Готово!
Граємо та тренуємо: увагу, логічне мислення, мовлення, інтелект, пам'ять.
Набір містить: маркер із губкою, 18 карток.
Вік: 5-8 років.
Що робити? Виберіть картку. Поважно розгляньте літеру, яка на ній зображена. Візьміть маркер та спробуйте обвести цю літеру за контурами. Потім самостійно продовжте строчку. Прочитайте слова, що починаються на цю літеру і напишіть їх.
Наприклад: беремо картку з літерою К. Читаємо слово, що починається на цю літеру – КАВУН. Прописуємо спочатку рядок із друкованою К, а потім із писаною К. Далі обводимо контурами за допомогою маркера інші слова на цю літеру. Готово!
Граємо та тренуємо: увагу, логічне мислення, мовлення, інтелект, пам'ять.
Набір містить: маркер із губкою, 18 карток.
Вік: 5-8 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 120 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид іграшки | Літери |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | 18 гральних полів ,1 маркер |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 15х22х3 см |
| Розміри упаковки | 15х22х3 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Літери |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Язык | український |
| Возраст | від 5 років |







