Код: 00000240014
Артикул: VT1733-01
Розвиваюча гра Vladi Toys "Динозаври" магнітні пазли VT1733-01
- Наявність: 9
- Виробник: Vladi Toys
-
111 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра розвиваюча пазли магнітні "Динозаври" від Vladi Toys дозволить насолоджуватись захопливим світом динозаврів. Цей набір, що складається з 12 магнітних елементів дозволяє створити 6 дивовижних динозаврі, які легко розмістити на металевій поверхні.
Розміщуйте пазлові частини на магнітній дошці чи іншій металевій поверхні, складайте динозавриків, дозвольте їм стати головними персонажами гри.
Гра з магнітними пазлами може набувати будь-якої форми, залежно від настрою малюка:
Гра-розповідь: запропонуйте дитині придумати історію про динозавра, його життя і пригоди або як пройшов його день. Створюючи історію, дитина розвиває уяву і мовлення.
Гра-завдання: ставте питання дитині чи давайте завдання. Наприклад, “Хто з цих шести динозаврів найбільший?” або “Склади, будь ласка, зеленого динозавра і розташуй його посередині, а потім склади фіолетового і розмістити його ліворуч”. Така гра розвиває логіку і орієнтацію в просторі.
Розвиток навичок: дрібна моторика, пам’ять, уява, мовлення,орієнтація в просторі.
Комплектація: 12 пазлових елементів.
Вік: 3-5 років.
Розміщуйте пазлові частини на магнітній дошці чи іншій металевій поверхні, складайте динозавриків, дозвольте їм стати головними персонажами гри.
Гра з магнітними пазлами може набувати будь-якої форми, залежно від настрою малюка:
Гра-розповідь: запропонуйте дитині придумати історію про динозавра, його життя і пригоди або як пройшов його день. Створюючи історію, дитина розвиває уяву і мовлення.
Гра-завдання: ставте питання дитині чи давайте завдання. Наприклад, “Хто з цих шести динозаврів найбільший?” або “Склади, будь ласка, зеленого динозавра і розташуй його посередині, а потім склади фіолетового і розмістити його ліворуч”. Така гра розвиває логіку і орієнтацію в просторі.
Розвиток навичок: дрібна моторика, пам’ять, уява, мовлення,орієнтація в просторі.
Комплектація: 12 пазлових елементів.
Вік: 3-5 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 90 |
| Вага (кг) | 0,09 |
| Вага в упаковці, кг | 0,09 |
| Вага, г | 90 |
| Вес | 0,09 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 11 |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Кількість деталей | 12 елементів |
| Кількість деталей (шт.) | 12 елементів |
| Кількість предметів в наборі | 12 елементів |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | пазлова картинка - 6шт |
| Комплектація | пазлова картинка - 6шт |
| Комплектація | пазлова картинка - 6шт |
| Матеріали | картон, магнітний вініл |
| Материал | картон, магнітний вініл |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 11х6х15 см |
| Розміри упаковки | 11х6х15 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Набір |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,09 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |










