Код: 00000240378
Артикул: VT1722-26
Гра розвиваюча Vladi Toys Лісові звірі пазли картонні з грою VT1722-26
- Наявність: 6
- Виробник: Vladi Toys
-
137 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Збирайте пазли із казковими лісовими звірятами! Надзвичайно яскраві та різнобарвні картинки точно сподобаються вашій дитині.
Усі деталі великі, завдяки цьому їх дуже зручно тримати дитячими ручками. Вони надійно скріплюються між собою!
У процесі гри з пазлами малюк тренує логічне мислення, уяву, просторове сприйняття та дрібну моторику!
Комплектація: 4 пазлові картинки, 4 картонні фігурки.
Мова: українська.
Вік: від 2 років.
Усі деталі великі, завдяки цьому їх дуже зручно тримати дитячими ручками. Вони надійно скріплюються між собою!
У процесі гри з пазлами малюк тренує логічне мислення, уяву, просторове сприйняття та дрібну моторику!
Комплектація: 4 пазлові картинки, 4 картонні фігурки.
Мова: українська.
Вік: від 2 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Пазли |
| Комплект постачання | 4 пазлові картинки |
| Комплектація | 4 пазлові картинки |
| Комплектація | 4 пазлові картинки |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 16х18х5 см |
| Розмір | 19х16 см |
| Розміри | 19х16 см |
| Розміри упаковки | 16х18х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0.2 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 2 років |








