Пазл Roter Kafer "2 in 1. Машини" фомовий RK1140-03
- Наявність: 3
- Виробник: Roter Kafer
-
160 грн
Пазл Roter Kafer "2 in 1. Машини"
Пазл від бренду Roter Kafer у фомовому виконанні. Назва вказує на формат 2 in 1 та тему — машини.
Характеристики
- Бренд: Roter Kafer
- Назва: "2 in 1. Машини"
- Матеріал: фомовий
- Формат: 2 in 1 (два варіанти в одній іграшці)
- Тема: машини
Опис
Фомовий пазл у тематиці машин, що поєднує в собі формат "2 in 1" — два варіанти складання в одному наборі. Виконаний з м’якого фому, відповідає назві та бренду, зазначеним вище.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 110 |
| Вага (кг) | 0,11 |
| Вага в упаковці, кг | 0,11 |
| Вага, г | 110 |
| Вес | 0,11 кг |
| Вид іграшки | Пазли |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість деталей | 49 |
| Кількість деталей (шт.) | 49 |
| Кількість предметів в наборі | 49 |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | картон, папір |
| Материал | картон, папір |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Roter Kafer |
| Размер | 19х19х3 см |
| Розмір | 29х29 см |
| Розміри | 29х29 см |
| Розміри упаковки | 19х19х3 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пазли |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,11 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |

















