Код: 00000160967
Артикул: ME5032-14
Гра настільна Ферма Рамки-вкладиші 2в1 ME5032-14
- Наявність: 0
- Виробник: АСТОН АКТИВ
-
185 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра настільна Ферма Рамки-вкладиші 2в1
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Рамка-вкладиш |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | 2 поля, 15 фігур |
| Комплектація | 2 поля, 15 фігур |
| Комплектація | 2 поля, 15 фігур |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | АСТОН АКТИВ |
| Размер | 24х18х4 см |
| Розмір | 23*16 см |
| Розміри | 23*16 см |
| Розміри упаковки | 24х18х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |








