Код: 00000170490
Артикул: HIM-01-02
Гра настільна Danko Toys велика "ХТО Я?" дитяча HIM-01-02
- Наявність: 30
- Виробник: Danko Toys
-
301 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Хто Я? - фантастично цікава і мега-весела гра для дітей і дорослих!
У цій грі Вам належить вгадати Хто Ви.
Суть гри полягає в тому, що кожному гравцеві одягається на голову обруч і встановлюється картка з малюнком, який відомий усім гравцям, крім Вас. Спробуй здогадатися хто ти!
Комплектація гри:
- допоміжні картки із запитаннями - 6 шт,
- інструкція - 1 шт,
- картки зі словами - 162 шт,
- обруч із картону - 2 шт,
- обруч із пластику - 4 шт,
- пісочний годинник - 1 шт,
- фішки - 100 шт.
У нашому інтернет магазині дитячих іграшок Ви зможете купити карткову гру Хто я, яка безсумнівно сподобається Вам і Вашим дітям.
Для більш детального інформування зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
У цій грі Вам належить вгадати Хто Ви.
Суть гри полягає в тому, що кожному гравцеві одягається на голову обруч і встановлюється картка з малюнком, який відомий усім гравцям, крім Вас. Спробуй здогадатися хто ти!
Комплектація гри:
- допоміжні картки із запитаннями - 6 шт,
- інструкція - 1 шт,
- картки зі словами - 162 шт,
- обруч із картону - 2 шт,
- обруч із пластику - 4 шт,
- пісочний годинник - 1 шт,
- фішки - 100 шт.
У нашому інтернет магазині дитячих іграшок Ви зможете купити карткову гру Хто я, яка безсумнівно сподобається Вам і Вашим дітям.
Для більш детального інформування зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид | Развлекательные |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 39 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 39 |
| Жанр | Розважальні |
| Кількість гравців | Від 2 до 6 |
| Кількість учасників | Від 2 до 6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 6 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 5 |
| Комплект постачання | картки-168шт, фішки-100шт, пісоч.годинник |
| Комплектація | картки-168шт, фішки-100шт, пісоч.годинник |
| Комплектація | картки-168шт, фішки-100шт, пісоч.годинник |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | У дорогу |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 39х29х5 см |
| Розміри упаковки | 39х29х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |








