Код: 00000881804
Артикул: Ен.2265
Гра "Біла ворона" економічна гумористична Ен.2265
- Наявність: 6
- Виробник: енергія Плюс
-
157 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра "Біла ворона" економічна, гумористична
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 260 |
| Вага (кг) | 0,26 |
| Вага в упаковці, кг | 0,26 |
| Вага, г | 260 |
| Вес | 0,26 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Жанр | Економічні |
| Кількість гравців | Від 2 до 6 |
| Кількість учасників | Від 2 до 6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 6 |
| Комплект постачання | ігр.поле, картки-72шт, комплект ігр.грошей, кубик, |
| Комплектація | ігр.поле, картки-72шт, комплект ігр.грошей, кубик, |
| Комплектація | ігр.поле, картки-72шт, комплект ігр.грошей, кубик, |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Енергія Плюс |
| Размер | 24х24х5 см |
| Розміри упаковки | 24х24х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Економічні |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0.26 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |













