Код: 00000102049
Артикул: 30629
Гадальні карти Strateg Таро 30629
- Наявність: 6
- Виробник: Strateg
-
842 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Карти Таро — це інструмент для самопізнання та розуміння життєвих подій. Вони дозволяють подивитися на ситуації під новим кутом і знайти відповіді на важливі питання.
Ця колода унікальна і вирізняється стильним дизайном: сірий колір створює спокійну атмосферу, а золоті орнаменти підкреслюють важливі деталі, надаючи зображенням ще більшої глибини. Ідеально підходить як для колекціонерів, так і для тих, хто практикує ворожіння.
Завдяки символічному значенню кожної карти, Таро стає незамінним помічником для тих, хто прагне знайти відповіді на важливі питання та досягти гармонії у своєму житті.
? Комплектація: коробка, карти - 78 шт., інструкція, мішечок
? Вага: 420 г
? Розмір: 14х10х7
? Вік: 18+
Ця колода унікальна і вирізняється стильним дизайном: сірий колір створює спокійну атмосферу, а золоті орнаменти підкреслюють важливі деталі, надаючи зображенням ще більшої глибини. Ідеально підходить як для колекціонерів, так і для тих, хто практикує ворожіння.
Завдяки символічному значенню кожної карти, Таро стає незамінним помічником для тих, хто прагне знайти відповіді на важливі питання та досягти гармонії у своєму житті.
? Комплектація: коробка, карти - 78 шт., інструкція, мішечок
? Вага: 420 г
? Розмір: 14х10х7
? Вік: 18+
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Картки |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | картки-78шт, мішечок |
| Комплектація | картки-78шт, мішечок |
| Комплектація | картки-78шт, мішечок |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 15х11х7 см |
| Розміри упаковки | 15х11х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Картки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |













