Код: 00000200788_6
Артикул: HY595_Bear
Фігурка тропічної тварини пластикова HY595_Bear
- Наявність: 0
- Виробник: A-Toys
-
183 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Фігурка тропічної тварини (пластикова)
Короткий опис: Пластикова фігурка, що зображає тропічну тварину.
- Матеріал: пластик
- Тип: фігурка тропічної тварини
Застосування
Може використовуватися як декоративний елемент або іграшка.
Догляд
Легко очищується вологою тканиною.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 170 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Одна фігурка |
| Висота (см) | 13 |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категория товара | Тварини та комахи |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 20х8х13 см |
| Розміри упаковки | 20х8х13 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Дикі тварини |
| Тип | Одна фігурка |
| Цвет | 0,17 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |
| Возраст | від 3 років |






![Ігровий набір.Великий будинок зі світлом[972562] 5383 Ігровий набір.Великий будинок зі світлом[972562] 5383](https://flafi.com.ua/image/cache/catalog/igrovye-figurki/0/data-medium-00000804636-400x400.jpg)

