Код: 00000138310
Артикул: 36046
Набір фігурок "Лікар" 36046
- Наявність: 18
- Виробник: G Y
-
42 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір фігурок "Лікар"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Ляльки |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 3 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 3 |
| Категория товара | Герої з мультфільмів |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | G Y |
| Размер | 10х3х14 см |
| Розміри упаковки | 10х3х14 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Ляльки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Возраст | від 3 років |







