Код: 00000012102
Артикул: 358
Естафетна паличка №3 товста діаметр-2.7см довжина-28см 358
- Наявність: 41
- Виробник: Bamsik
-
151 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Естафетна паличка №3 - естафетна паличка
товста, діаметр - 2,7 см, довжина - 28 см.
Призначена для тренувань і проведення змагань.
Купити іграшку Естафетна паличка №3 можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
товста, діаметр - 2,7 см, довжина - 28 см.
Призначена для тренувань і проведення змагань.
Купити іграшку Естафетна паличка №3 можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Паличка |
| Висота (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 4 |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Комплект постачання | естафетна паличка- 5 шт |
| Комплектація | естафетна паличка- 5 шт |
| Комплектація | естафетна паличка- 5 шт |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 16х4х36 см |
| Розмір | 28х2,7 см |
| Розміри | 28х2,7 см |
| Розміри упаковки | 16х4х36 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Паличка |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 36 |
| Ширина в упаковці (см) | 36 |
| Возраст | від 3 років |







