Код: 00000016014
Артикул: ПСД212
Дошки Сегена UBEE : фігури кольори деревяні ПСД212
- Наявність: 12
- Виробник: UBEE
-
270 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
В наборі 36 деталей (18 трафаретiв та 18 фігур, по 6 геометричних фігур в рiзних кольорах) В нас багато рiзних варiантiв в наявностi: інстументи, фрукти, овочi, транспорт, морськi тварини, геометричні фігури з візерунками Задача дитини: навчитися правильно спiввiдносити фiгури та колір, розвиваючи логічні навики. Цінність цієї розвиваючої гри полягає в тому, що непотрiбно пояснювати дитинi завдання словами. Покладiть форми які виймаються на своє місце з трафарету, а потім на очах у дитини їх звідти дiставайте, показавши, як вони вставляються назад. Дощечки можна використовувати як трафарети
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категория товара | Сортери |
| Комплект постачання | 18 комплектів |
| Комплектація | 18 комплектів |
| Комплектація | 18 комплектів |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 20х16х6 см |
| Розміри упаковки | 20х16х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0.45 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |










