Пазли - торт 88121
- Наявність: 2
- Виробник: Bambi
-
223 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Кількість деталей | 20 элементов |
| Кількість деталей (шт.) | 20 элементов |
| Кількість предметів в наборі | 20 элементов |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | дерево, комбинированный |
| Материал | дерево, комбинированный |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 30х30х1 см |
| Розміри упаковки | 30х30х1 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Навчальні |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 2 років |

















