Код: 00000016005
Артикул: ПСД250
Дитяче навчання лото UBEE "Українська абетка та цифри" деревяна ПСД250
- Наявність: 7
- Виробник: UBEE
-
472 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розвиваюча дитяча гра лото Українська абетка та цифри Ubumblebees дерево 3+ кор 23*16*5см (ПСД250)
У наборі: 48 фішок; мішечок; 8 двосторонніх карток. Зверніть увагу, що одна сторона карток з чорно-білими малюнками і картка нібито оживає, коли накриваєш її кольоровими фішками.
Яскрава дерев?яна коробочка
У наборі: 48 фішок; мішечок; 8 двосторонніх карток. Зверніть увагу, що одна сторона карток з чорно-білими малюнками і картка нібито оживає, коли накриваєш її кольоровими фішками.
Яскрава дерев?яна коробочка
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 650 |
| Вага (кг) | 0,65 |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вес | 0,65 кг |
| Вид іграшки | Літери |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Кількість гравців | 2+ |
| Кількість учасників | 2+ |
| Категория товара | Сортери |
| Количество игроков | 2+ |
| Комплект постачання | 48 фішок, 8 двосторонніх карток |
| Комплектація | 48 фішок, 8 двосторонніх карток |
| Комплектація | 48 фішок, 8 двосторонніх карток |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 23х16х5 см |
| Розміри упаковки | 23х16х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Лото |
| Тип | Літери |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,65 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |











