Код: 00000242003
Артикул: VT5555-03
Дидактичний набір Vladi Toys Дробі-танграм VT5555-03
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
647 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дидактичний набір Vladi Toys Дробі-танграм
Набір Vladi Toys Дробі-танграм VT5555-03 призначений для формування уявлень про графічні образи математичних дробів та вивчення геометричних фігур та кутів.
Особливості:
Тип: Дидактичний набір.
Вигляд: Дроби-танграм.
Матеріали: Магнітний вініл, картон, спінений полімер.
Розмір у складеному вигляді: 22х22 см.
Алфавіт: Українська.
Колір: Різні кольори.
Упаковка: Пластиковий контейнер.
Виробник: Vladi Toys.
Склад набору включає:
6 магнітних кол з діаметром 19.5 см (кожен розділений на 21 сегмент).
12 магнітних кол з діаметром 8.5 см (кожен розділений на 42 сегменти).
7 різнокольорових геометричних фігур.
Цей набір допомагає не лише засвоїти поняття математичних дробів, але й вивчити різноманітні геометричні фігури та їх взаємозв'язки. Із застосуванням магнітів та різнокольорових елементів, він робить вивчення цих концепцій більш захоплюючим та доступним для дітей.
Встигніть купити вже сьогодні!
Набір Vladi Toys Дробі-танграм VT5555-03 призначений для формування уявлень про графічні образи математичних дробів та вивчення геометричних фігур та кутів.
Особливості:
Тип: Дидактичний набір.
Вигляд: Дроби-танграм.
Матеріали: Магнітний вініл, картон, спінений полімер.
Розмір у складеному вигляді: 22х22 см.
Алфавіт: Українська.
Колір: Різні кольори.
Упаковка: Пластиковий контейнер.
Виробник: Vladi Toys.
Склад набору включає:
6 магнітних кол з діаметром 19.5 см (кожен розділений на 21 сегмент).
12 магнітних кол з діаметром 8.5 см (кожен розділений на 42 сегменти).
7 різнокольорових геометричних фігур.
Цей набір допомагає не лише засвоїти поняття математичних дробів, але й вивчити різноманітні геометричні фігури та їх взаємозв'язки. Із застосуванням магнітів та різнокольорових елементів, він робить вивчення цих концепцій більш захоплюючим та доступним для дітей.
Встигніть купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1250 |
| Вага (кг) | 1,25 |
| Вага в упаковці, кг | 1,25 |
| Вага, г | 1250 |
| Вес | 1,25 кг |
| Вид іграшки | Магнітна |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 36 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 36 |
| Кількість деталей | 49 |
| Кількість деталей (шт.) | 49 |
| Кількість предметів в наборі | 49 |
| Категория товара | Навчання |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 36х25х12 см |
| Розміри упаковки | 36х25х12 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Магнітна |
| Упаковка | бокс |
| Цвет | 1.25 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |








