Код: 00000198373
Артикул: 13197
Деревяний Автобус "Веселі Звірі" 13197
- Наявність: 9
- Виробник: CUBIKA
-
298 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дерев'яний Автобус "Веселі Звірі"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Кубики |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Дерев'яні конструктори |
| Матеріали | Деревина |
| Материал | Деревина |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | CUBIKA |
| Размер | 16х11х9 см |
| Розміри упаковки | 16х11х9 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 18 місяців |













