Код: 00000200860
Артикул: 24073
Декоративні свічки (авто) 24073
- Наявність: 106
- Виробник: Bambi
-
35 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір святкових свічок для торта з підставками-машинками на планшеті
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 30 |
| Вага (кг) | 0,03 |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Свічки |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Кількість деталей | 9 |
| Кількість деталей (шт.) | 9 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Категория товара | Для свята |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 15х21х2 см |
| Розміри упаковки | 15х21х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Свічки |
| Упаковка | блістер |
| Цвет | 0,03 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |
| Возраст | від 3 років |










