Код: 00000081238
Артикул: Gold Gun 405
Дартс працює з пістонами довжина - 12 см діаметр - 15 см Gold Gun 405
- Наявність: 356
- Виробник: Gold Gun
-
48 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дартс працює з пістонами, довжина - 12 см, діаметр - 1,5 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 10 |
| Вага (кг) | 0,01 |
| Вага в упаковці, кг | 0,01 |
| Вага, г | 10 |
| Вес | 0,01 кг |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 3 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 3 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Gold Gun |
| Размер | 3х13х3 см |
| Розміри упаковки | 3х13х3 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип боєприпасів | Пістони |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 0,01 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Возраст | від 6 років |















